Mechanik samochodowy / Pomocnik mechanika
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:
Opis stanowiska
  • naprawa i dokonywanie przeglądów samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych,
  • wykonywanie prac regulacyjnych,
  • wykonywanie napraw,
  • kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów.

Wymagania
  • wykształcenie minimum zawodowe, preferowane kierunki: mechanika pojazdowa lub pokrewne.

Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia
  • pracę na terenie Wrocławia
  • premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • szkolenia oraz kursy

  • Praca Wrocław
  • Mechanik Wrocław
  • Rzeczoznawca samochodowy Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Technik mechanik okrętowy Wrocław
  • Technik mechanik lotniczy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315