Mechanik Samochodowy Na Terenie Holandii
  • Ozimek
Ozimek, Ozimek, Opole Voivodeship, Polska
GTV OFFICE Sp. z o.o.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Naprawa busów na terenie Holandii: dbanie o sprawność techniczną naszej floty. Dojazd do uszkodzonych pojazdów : szybka reakcja na zgłoszenia awarii. Diagnostyka i naprawa pojazdów : wykrywanie drobnych usterek i ich skuteczna naprawa. Zamówienia części samochodowych : koordynacja zamówień i zapewnienie dostępności części do naprawy. WYMAGANIA: Prawo jazdy kat. B : warunek konieczny, by móc poruszać się samochodem służbowym. Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika : poszukujemy osób z praktycznym doświadczeniem, które poradzą sobie z naprawą naszych pojazdów. Zaangażowanie i sumienność : oczekujemy pełnej odpowiedzialności za powierzone zadania. Umiejętność pracy w zespole : współpraca to podstawa w naszej firmie. Znajomość topografii Holandii : mile widziana, choć niekonieczna – zapewnimy pełne wsparcie. OFERUJEMY: Atrakcyjne wynagrodzenie : 350 zł netto za dzień pracy, co zapewnia stabilność finansową. Bezpłatne zakwaterowanie w Holandii, które pozwala zaoszczędzić około 2000 zł miesięcznie. Pokrycie kosztów transportu : darmowy wyjazd i powrót do Polski. Umowa B2B : współpraca na jasnych i przejrzystych warunkach, która daje elastyczność i swobodę działania. System pracy 3/1 : 3 tygodnie pracy w Holandii, 1 tydzień w Polsce, z możliwością przedłużenia pobytu. Samochód służbowy : umożliwiający swobodne poruszanie się na terenie Holandii. Rozwój zawodowy : możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w branży.

  • Praca Ozimek
  • Mechanik Ozimek
  • Ozimek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392