Mechanik samochodowy na terenie Holandii
  • Ozimek
Ozimek, Ozimek, Opole Voivodeship, Polska
GTV OFFICE Sp. z o.o.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa busów na terenie Holandii: dbanie o sprawność techniczną naszej floty.
  • Dojazd do uszkodzonych pojazdów: szybka reakcja na zgłoszenia awarii.
  • Diagnostyka i naprawa pojazdów: wykrywanie drobnych usterek i ich skuteczna naprawa.
  • Zamówienia części samochodowych: koordynacja zamówień i zapewnienie dostępności części do naprawy.

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kat. B: warunek konieczny, by móc poruszać się samochodem służbowym.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika: poszukujemy osób z praktycznym doświadczeniem, które poradzą sobie z naprawą naszych pojazdów.
  • Zaangażowanie i sumienność: oczekujemy pełnej odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Umiejętność pracy w zespole: współpraca to podstawa w naszej firmie.
  • Znajomość topografii Holandii: mile widziana, choć niekonieczna – zapewnimy pełne wsparcie.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 350 zł netto za dzień pracy, co zapewnia stabilność finansową.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w Holandii, które pozwala zaoszczędzić około 2000 zł miesięcznie.
  • Pokrycie kosztów transportu: darmowy wyjazd i powrót do Polski.
  • Umowa B2B: współpraca na jasnych i przejrzystych warunkach, która daje elastyczność i swobodę działania.
  • System pracy 3/1: 3 tygodnie pracy w Holandii, 1 tydzień w Polsce, z możliwością przedłużenia pobytu.
  • Samochód służbowy: umożliwiający swobodne poruszanie się na terenie Holandii.
  • Rozwój zawodowy: możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w branży.

  • Praca Ozimek
  • Mechanik Ozimek
  • Ozimek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567