Mechanik samochodowy - Gliwice/ prestiżowa fabryka!
  • Gliwice, Zabrze, Bytom
śląskie, Gliwice, Zabrze, Bytom, śląskie, Polska
Exact Systems
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jesteś po szkole zawodowej o kierunku samochodowym? A możesz masz już doświadczenie jako mechanik?

Dołącz do naszego zespołu w Gliwicach na stanowisko Mechanik samochodowy!

Szukamy osoby z wiedzą w obszarze mechaniki samochodowej oraz zapałem do nauki i rozwoju ale i również doświadczonych mechaników.

Wyślij nam swoje zgłoszenie lub skontaktuj się telefonicznie pod nr. 5-7-3-2-0-7-6-7-1

Opis czynności:

  • Naprawa aut gotowych
  • Uzupełnianie brakujących części

Wymagania

Wymagania:

  • Wiedza na temat naprawy samochodów / mechaniki samochodowej
  • Zainteresowanie motoryzacją i chęć nauki
  • Sumienność oraz dokładność
  • Mile widziany doświadczenie na stanowisku mechanika

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i nauki od najlepszych fachowców w prestiżowej fabryce
  • Stawkę godzinową 50,00 zł brutto
  • System 3 zmianowy
  • Dodatek nocny +20%
  • Dodatek weekendowy +50%
  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. grupowe ubezpieczenie, karta Multisport, PPK
  • Możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay
  • Opiekę oraz wsparcie dedykowanego koordynatora
  • Program stypendialny Exact Future, zyskaj 15 000 zł na naukę
  • Współpracę na jasnych i przejrzystych warunkach
  • Parking przy zakładzie
  • Zaplecze socjalne (szatnia i stołówka)

  • Praca śląskie
  • Mechanik śląskie
  • Mechanik Miasteczko Śląskie
  • Mechanik Stronie Śląskie
  • Mechanik Oborniki Śląskie
  • Mechanik Ząbkowice Śląskie
  • Mechanik Piekary Śląskie
  • Mechanik Siemianowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851