Mechanik samochodowy
  • Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski, Wodzisław Śląski, śląskie, Polska
KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
19. 5. 2024

Zajezdnie autobusowe przewoźnika na terenie województwa Śląskiego oraz Dolnośląskiego: Pszczyna, Wodzisław, Rybnik, Zabrze, Bielawa, Wrocław, Żory. Praca dotyczy zajezdni zlokalizowanej w Wodzisławiu Śląskim na ulicy Łużyckiej.

Obowiązki

  • obsługa i kontrola techniczna pojazdów
  • naprawa pojazdów

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku mechanik samochodowy
  • uczciwość i rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków

Oferujemy

  • darmową opiekę medyczną
  • przeprowadzenie niezbędnych szkoleń
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne i zawsze terminowe wynagrodzenie
  • elastyczny grafik pracy

  • Telefon: 790 800 578

  • Praca Wodzisław Śląski
  • Mechanik Wodzisław Śląski
  • Wodzisław Śląski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914