Mechanik Samochodowy / Elektromechanik / Diagnosta
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
T B
21. 7. 2024

Poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych specjalistów na stanowisko Mechanik Samochodowy / Elektromechanik / Diagnosta, specjalizujących się w samochodach osobowych premium oraz sportowych.
Wymagania:
•⁠ ⁠Wykształcenie kierunkowe (mechanik, elektromechanik, diagnostyk)
•⁠ ⁠Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, zwłaszcza z samochodami osobowymi premium i sportowymi
•⁠ ⁠Znajomość nowoczesnych systemów diagnostycznych
•⁠ ⁠Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek mechanicznych oraz elektronicznych
•⁠ ⁠Prawo jazdy kategorii B
•⁠ ⁠Sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
•⁠ ⁠Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
•⁠ ⁠Elastyczne formy zatrudnienia: umowa zlecenie, samozatrudnienie ...
•⁠ ⁠Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
•⁠ ⁠Pracę w nowoczesnym warsztacie z zaawansowanym wyposażeniem
•⁠ ⁠Przyjazną atmosferę w zespole
Zadania:
•⁠ ⁠Diagnozowanie usterek mechanicznych i elektronicznych w samochodach osobowych premium
•⁠ ⁠Wykonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych pojazdów
•⁠ ⁠Przeprowadzanie diagnostyki komputerowej
•⁠ ⁠Montaż, demontaż oraz wymiana części samochodowych
•⁠ ⁠Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia najwyższej jakości usług
Jeśli jesteś osobą ambitną, odpowiedzialną i chcesz dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z nami.

  • Praca Tychy
  • Diagnosta Tychy
  • Rzeczoznawca samochodowy Tychy
  • Diagnosta laboratoryjny Tychy
  • Elektromechanik Tychy
  • Mechanik Tychy
  • Technik mechanik Tychy
  • Technik mechanik okrętowy Tychy
  • Technik mechanik lotniczy Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941