Mechanik Samochodowy, Elektromechanik
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
SiegStar AUTO-SERVICE
15. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych samochodów osobowych i dostawczych.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie z zakresu motoryzacji,
  • doświadczenie z zakresu naprawy pojazdów osobowych,
  • zaangażowanie, dyspozycyjność i gotowość pracy w terenie,
  • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole,
  • przyjazne usposobienie,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:
  • pełną wyzwań pracę w stabilnie rozwijającej się firmie w branży motoryzacyjnej,
  • możliwość doskonalenia zawodowego, szkolenia techniczne,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, umowę zlecenie, samozatrudnienie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

  • Praca Tychy
  • Rzeczoznawca samochodowy Tychy
  • Elektromechanik Tychy
  • Mechanik Tychy
  • Technik mechanik Tychy
  • Technik mechanik okrętowy Tychy
  • Technik mechanik lotniczy Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    121 608
    19 591