Mechanik Samochodowy
  • Janki
mazowieckie, Janki, mazowieckie, Polska
MB Motors
20. 8. 2024

Witaj w świecie Emil Frey - miejscu, gdzie pasja do doskonałości w motoryzacji spotyka się z profesjonalizmem obsługi Klienta. Jako lider w branży samochodów premium, dbamy o każdy detal, zapewniając naszym Klientom wyjątkowe doświadczenia. Jeśli chcesz być częścią zespołu, który nieustannie dąży do perfekcji i podnosi poprzeczkę w obsłudze Klienta, dołącz do nas już dziś w MB Motors.

MB Motors to dealer samochodów marki Mercedes Benz. Firma wchodzi w skład dużej grupy dealerskiej Emil Frey Polska, która zarządza w Polsce kilkunastoma autoryzowanymi punktami dealerskimi pod markami: Bawaria Motors, MB Motors, City Motors, Bohemia Motors i Emil Frey Motors. W Polsce tworzymy zespół ponad 1000 pracowników w kilkunastu lokalizacjach: w Warszawie, Jankach, Piasecznie, Katowicach, Gdańsku. Poznaniu, Krakowie i Rzgowie, gdzie sprzedajemy i serwisujemy samochody marek BMW i MINI, Mercedes Benz, Skoda i VW oraz Subaru i Nissan.
Twoje obowiązki

  • Samodzielna diagnostyka układów mechanicznych
  • Podstawowa diagnostyka układów elektrycznych
  • Wykonywanie napraw samochodów zgodnie ze standardem Mercedes-Benz
  • Prowadzenie dokumentacji warsztatowej (zlecenia) zgodnie z standardem oraz wymogami wewnętrznymi
  • Wykonywanie przeglądów serwisowych i napraw pojazdów
  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Odpowiedzialność i wysoka jakość pracy
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika
  • Umiejętność pracy w grupie
  • znajomość budowy samochodów i technologii napraw
  • doświadczenie w naprawie pojazdów
  • otwartość i chęć dalszego rozwoju zawodowego
  • prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę i stabilność zatrudnienia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Własne stanowisko pracy oraz zestaw narzędzi specjalnych i uniwersalnych
  • System profesjonalnych szkoleń zakończony prestiżowym certyfikatem Mercedes-Benz
  • Dostęp do najnowszych technologii samochodów elektrycznych
  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwój w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie
  • Preferencyjne warunki prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Praca mazowieckie
  • Mechanik mazowieckie
  • Mechanik Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544