Mechanik samochodowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
CNF PREMIUM sp. z o.o.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnozowanie usterek i awarii pojazdów mechanicznych

  • Wykonywanie przeglądów i przeglądów okresowych pojazdów, w tym sprawdzanie stanu silnika, układu hamulcowego, układu zawieszenia i innych podzespołów

  • Naprawa i wymiana uszkodzonych podzespołów i komponentów samochodowych, takich jak silnik, skrzynia biegów, układ hamulcowy, układ chłodzenia itp.

  • Konserwacja i konserwacja pojazdów, w tym wymiana oleju i filtrów, ustawienie geometrii kół, wyważanie kół itp.

  • Diagnozowanie i naprawa elektrycznych i elektronicznych układów samochodowych, takich jak systemy zapłonowe, układy paliwowe, systemy komfortu i bezpieczeństwa

  • Obsługa specjalistycznego narzędzi i urządzeń diagnostycznych, takich jak skanery samochodowe, oscyloskopy, czytniki kodów błędów itp.

  • Przeprowadzanie testów drogowych w celu weryfikacji wykonywanych napraw i prawidłowego funkcjonowania pojazdu po naprawie

  • Współpraca z innymi członkami zespołu serwisowego w celu efektywnego i terminowego wykonywania zadań

  • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy oraz dbanie o bezpieczeństwo i przestrzeganie przepisów BHP

  • Komunikowanie się z klientami w celu uzyskania informacji o problemach samochodu i wyjaśnienie przeprowadzonych napraw i zaleceń

  • Odnotowywanie i dokumentowanie przeprowadzonych napraw i wymian w systemach serwisowych.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie zawodowe jako mechanik samochodowy

  • Znajomość budowy i działania różnych systemów samochodowych (silnik, układ hamulcowy, układ elektryczny itp.)

  • Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek mechanicznych oraz elektrycznych w samochodach

  • Znajomość narzędzi i sprzętu mechanicznego używanego w warsztatach samochodowych

  • Umiejętność czytania i interpretowania schematów technicznych oraz instrukcji obsługi

  • Zdolność do pracy pod presją czasu, w różnych warunkach i przy różnych typach samochodów

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej

  • Gotowość do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i aktualizacji wiedzy na temat nowych technologii i rozwiązań w dziedzinie motoryzacji.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dniach poniedziałek-piątek w godzinach 8:00-17:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie, stała podstawa + prowizja
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • zniżki pracownicze m.in. na produkty i usługi serwisowe
  • parking dla pracowików
  • kawa/herbata

  • Praca Gdańsk
  • Rzeczoznawca samochodowy Gdańsk
  • Mechanik Starogard Gdański
  • Mechanik Nowy Dwór Gdański
  • Mechanik Pruszcz Gdański
  • Mechanik Gdańsk
  • Mechanik gdański
  • Technik mechanik Gdańsk
  • Technik mechanik lotniczy Gdańsk
  • Technik mechanik okrętowy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521