Mechanik samochodowy
  • Bielany Wrocławskie, ul. Tyniecka 3
dolnośląskie, Bielany Wrocławskie, ul. Tyniecka 3, dolnośląskie, Polska
AAA AUTO
3. 4. 2024

Szukamy mechaników samochodów osobowych! Twoim zadaniem będzie samodzielne przeprowadzanie napraw serwisowych pojazdów osobowych - od typowych napraw związanych z utrzymaniem samochodów osobowych po bardziej wymagające zadania serwisowe. Brzmi dobrze? Zaaplikuj :)
Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie przeglądów pojazdów pod względem sprawności mechanicznej.
  • Wykonywanie napraw i konserwacji pojazdów różnych marek i modeli.
  • Tworzenie wycen napraw.

To oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku (w godzinach 8-16).
  • System szkoleń.
  • Możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe samochodu).
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Pakiet medyczny.
  • Kartę Multisport (dofinansowana przez firmę).
  • Bonus rekomendacyjny za polecenie kandydata do pracy/klienta.

Nasze wymagania:

  • Umiejętności adaptacji i elastycznego podejścia do pracy i obowiązków.
  • Samodzielności w wykonywaniu obowiązków.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Otwartości na ciągłą naukę.
  • Proaktywnej postawy.

  • Praca dolnośląskie
  • Mechanik dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228