Mechanik Samochodowy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
Praca.pl
13. 8. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i naprawa pojazdów, w tym samochodów osobowych i dostawczych.
  • Diagnostyka komputerowa i regulacja geometrii zawieszeń.
  • Wyważanie i wymiana kół.
  • Wykonywanie zadań zleconych przez kierownika warsztatu.
  • Dokumentowanie wykonywanych prac.
  • Kontrola technicznego stanu pojazdów.
  • Naprawy mechaniczne i elektroniczne.
  • Używanie narzędzi warsztatowych, montaż akcesoriów.
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.
  • Współpraca z zespołem.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne samochodowe.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w usługach motoryzacyjnych.
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej.
  • Dobra organizacja pracy.

Pracodawca oferuje:

  • Umowa o pracę.
  • Ubezpieczenia grupowe.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Szkolenia zawodowe.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Rzeczoznawca samochodowy Bielsko-Biała
  • Mechanik Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Technik mechanik okrętowy Bielsko-Biała
  • Technik mechanik lotniczy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544