Mechanik Samochodowy
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Auto Park Sp. z o.o.
27. 8. 2024

„Auto Park” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. jedyny autoryzowany dealer Toyoty w województwie lubelskim poszukuje osoby na stanowisko: Mechanik Samochodowy.
Lokalizacja: Kalinówka 18 k. Lublina
Twój zakres obowiązków:
• Diagnozowanie usterek mechanicznych
• Wykonywanie napraw pojazdów samochodowych zgodnie z technologią producenta
• Sezonowa wymiana opon
• Wymiana części i podzespołów
• Obsługa urządzeń diagnostycznych
• Przygotowanie samochodów do przeglądów technicznych
• Zachowanie czystości i porządku w miejscu pracy
Nasze wymagania:
• Doświadczenie jako mechanik samochodowy lub odbyte praktyki/staż jako mechanik
• Znajomość mechaniki pojazdowej oraz umiejętność diagnozowania usterek
• Dobra organizacji pracy własnej
• Dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
• Gotowość do pracy 2-zmianowej
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Umowę o pracę w stale rozwijającej się firmie
• Możliwość poszerzenia kompetencji oraz rozwój w ramach struktur firmy
• Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników
• Możliwość najmu samochodu na preferencyjnych warunkach
• Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne
• Dodatek do urlopu wypoczynkowego
• Ubezpieczenie grupowe
• Program poleceń pracowniczych

  • Praca Lublin
  • Rzeczoznawca samochodowy Lublin
  • Mechanik Lublin
  • Technik mechanik Lublin
  • Technik mechanik okrętowy Lublin
  • Technik mechanik lotniczy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567