Mechanik Samochodowy
  • Świerklany
Świerklany, Świerklany, śląskie, Polska
Inter-Car Silesia Sp. z o. o.
8. 10. 2024

Nasza firma jest najstarszym Autoryzowanym Salonem i Serwisem Mercedes-Benz na Górnym Śląsku. Posiadamy obecnie dwa oddziały: w Rudzie Śląskiej oraz w Świerklanach k. Rybnika.

Zakres usług firmy Inter-Car Silesia obejmuje sprzedaż samochodów osobowych oraz dostawczych, serwis mechaniczny, naprawy blacharsko-lakiernicze, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów, ubezpieczenia komunikacyjne oraz finansowanie zakupu.

Zadania:

  • diagnostyka samochodowa - mechanika/elektronika,
  • mechaniczna naprawa samochodów osobowych i dostawczych,
  • wykonywanie konkretnych czynności naprawczych zgodnie ze zleceniem warsztatowym,
  • wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe (o kierunku: mechanik samochodowy),
  • mile widziane doświadczenie zawodowe,
  • wiedza dotycząca budowy samochodu,
  • prawo jazdy kat. B,,
  • uczciwość,
  • bezkonfliktowość,
  • poczucie odpowiedzialności,
  • dokładność oraz rzetelność wykonywanych zadań.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się organizacji będącej liderem na rynkach motoryzacyjnych w województwie śląskim,
  • konkurencyjny system wynagrodzeń – podstawa plus premia uzależniona od wyników pracy i osiąganych celów,
  • umowę o pracę, możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • kartę sportową oraz możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • pracę w przyjaznym dynamicznym zespole.

  • Praca Świerklany
  • Mechanik Świerklany
  • Świerklany - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190