Mechanik samochodowy
  • Ołtarzew, ul. Poznańska 343
mazowieckie, Ołtarzew, ul. Poznańska 343, mazowieckie, Polska
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Naprawa i obsługa samochodów marki Mercedes-Benz (dostawczych lub ciężarowych)
  • Praca zgodnie z powierzonym zakresem obowiązków

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne minimum zasadnicze zawodowe
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika, mile widziane w zakresie samochodów dostawczych lub ciężarowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

To oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Wysoką organizację pracy według standardów marki Mercedes-Benz
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Praca mazowieckie
  • Mechanik mazowieckie
  • Mechanik Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648