MECHANIK SAMOCHODOWY
  • Piekary Śląskie
Piekary Śląskie, Piekary Śląskie, Śląskie, Polska
MB AUTO BARTKOWIAK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
17. 9. 2024

Firma MB AUTO Bartkowiak to serwis samochodów różnych marek, salon samochodów używanych marki Premium  i myjnia samochodowa.

Firma jest na etapie dynamicznego rozwoju swojej działalności oraz doposażania serwisu w nowe stanowiska i narzędzia, by spełniać coraz większe oczekiwania stałych i nowych klientów. MB Auto Bartkowiak stawia przede wszystkim na jakość, przyzwoitą cenę oraz co najważniejsze zadowolonego klienta. Świetnie wyszkolona kadra pracowników, ilość stanowisk i odpowiedni sprzęt to wizytówka tej firmy.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

  • naprawa awarii w samochodach osobowych
  • konserwacja pojazdów i przeglądy
  • naprawy główne i bieżące

Wymagania:

  • doświadczenie jako mechanik samochodowy (auta osobowe różnych marek)
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość nadgodzin
  • zatrudnienie na umowie o prace
  • możliwość pobierania zaliczek

  • Praca Piekary Śląskie
  • Mechanik Piekary Śląskie
  • Piekary Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584