Mechanik Samochodowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków:

  • kontrola stanu technicznego pojazdów
  • okresowa obsługa techniczna pojazdów
  • kontrola układów pojazdów
  • diagnozowanie przyczyny usterki i określanie zakresu naprawy
  • przeprowadzanie napraw mechanicznych/mechanicznych i elektronicznych zgodnie z technologią naprawy
  • obsługa specjalistycznych narzędzi warsztatowych
  • doposażanie pojazdów/montaż akcesoriów
  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy
  • współpraca z innymi pracownikami serwis

WYMAGANIA:

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe o kierunku samochodowym
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Mechanika/Elektromechanika – mile widziane zdobyte w marce z grupy VGP
  • wiedza techniczna, znajomość podstaw mechaniki i elektromechaniki
  • umiejętność obsługi narzędzi i maszyn warsztatowych
  • dobra organizacja pracy
  • rzetelność, staranność, samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

To oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wpierającej Twoje aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach organizacji
  • okres wdrożenia w asyście specjalistów
  • szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
  • realną szansę awansu
  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe
  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • Praca Warszawa
  • Rzeczoznawca samochodowy Warszawa
  • Mechanik Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik mechanik okrętowy Warszawa
  • Technik mechanik lotniczy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567