Mechanik Samochodowy
  • Lębork
Lębork, Lębork, Pomeranian Voivodeship, Polska
INDEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Lębork

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa serwisowa
  • naprawa pojazdów
  • diagnozowanie i naprawa usterek

Nasze wymagania

  • przygotowanie zawodowe z zakresu mechaniki pojazdowej
  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodów ciężarowych
  • samodzielność, sumienność, odpowiedzialność, punktualność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat B (C lub CE mile widziane)
  • znajomość programów diagnostycznych -mile widziany
  • znajomość obsługi specjalistycznych urządzeń - mile widziana

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • płatne nadgodziny
  • wynagrodzenie: 7584 zł plus 100% płatne nadgodziny
  • zatrudnienie w firmie o renomowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju w ramach struktury
  • szkolenia serwisowe podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • współpracę ze zgranym zespołem według przyjętych standardów

Jesteśmy firmą transportową o ugruntowanej pozycji na rynku z 30 letnim doświadczeniem w przewozach na terenie Europy.

W związku z nowymi wyzwaniami stojącymi przed naszą firmą, poszukujemy specjalistów z zakresu napraw pojazdów ciężarowych.

Niniejszym informujemy, że podanie w dokumentach aplikacyjnych innych danych osobowych niż: imię i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jest w pełni dobrowolne, a ich niepodanie nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie spowoduje jakichkolwiek negatywnych konsekwencji. Jeżeli jednak dobrowolnie zamierzasz podać te dane, prosimy o dołączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

  • Praca Lębork
  • Mechanik Lębork
  • Lębork - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851