Mechanik samochodowy
  • Nowy Sącz, małopolskie
Nowy Sącz
KOBOS SPÓŁKA JAWNA
6. 8. 2024
Do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej

Autoryzowany dealer TOYOTA KOBOS zatrudni osobę na stanowisko:

Mechanik samochodowy (Nr ref.: MECH/NS/2024)

Miejsce pracy: Nowy Sącz, Region: woj. małopolskie

Opis stanowiska:

Realizacja zadań związanych z procesem naprawy i obsługi bieżącej samochodów

Dbałość o wysoki standard pracy przekładający się na zadowolenie Klientów

Doposażenia nowych samochodów

Przygotowanie samochodu do wydania Klientowi

Organizowanie oraz utrzymywanie w czystości stanowiska pracy, przy uwzględnieniu zasad racjonalnej organizacji pracy oraz przepisów bhp.

Wymagania:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne

Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie związane z pracą w ASO będzie dodatkowym atutem)

Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość

Podstawy obsługi komputera

Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B., dyspozycyjność.

Oferujemy:

Rozwojową pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Atrakcyjny system wynagradzania

Zdobywanie specjalistycznych kwalifikacji dzięki cyklicznym szkoleniom

Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Partnerską atmosferę w środowisku pasjonatów motoryzacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wyłącznie za pomocą formularza rekrutacyjnego na stronie: www.toyota-kobos.pl/rekrutacja.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów realizacji obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO."