Mechanik samochodowy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
G&G Auto Rzeszów Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Wiodący dealer z Rzeszowa obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • naprawa samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t
  • bieżące naprawy
  • kontrola stanu technicznego pojazdów, przeglądy przedsprzedażne
  • praca z komputerem diagnostycznym

Oczekujemy:

  • wykształcenia średniego – technicznego, preferowany kierunek: mechanik pojazdów samochodowych
  • podstawowej wiedzy na temat naprawy samochodu
  • zaangażowania, dyspozycyjności
  • dokładności
  • chęci do pracy i rozwoju
  • umiejętności pracy w zespole
  • otwartości na szkolenia i doskonalenie się

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym,
  • indywidualna stawka za roboczogodzinę
  • dodatkowe systemy motywacyjne
  • udział w szkoleniach rozwijających kwalifikacje
  • dostęp do najnowszych technologii największego producenta samochodów na świecie Volkswagen AG
  • stanowiska pracy wyposażone w nowe narzędzia podstawowe i narzędzia IT
  • szeroki pakiet socjalny: karta sportowa, dofinansowanie posiłków, program emerytalny finansowany przez Pracodawcę, spotkania integracyjne, Mikołajki, wycieczki

  • Praca Rzeszów
  • Rzeczoznawca samochodowy Rzeszów
  • Mechanik Rzeszów
  • Technik mechanik Rzeszów
  • Technik mechanik okrętowy Rzeszów
  • Technik mechanik lotniczy Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536