Mechanik samochodowy
  • Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry, śląskie, Polska
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
23. 5. 2024

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. prowadzi rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Mechanik samochodowy

TKR/2/2024

Obowiązki

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe lub równoważny kurs
  • minimalna pięcioletnia praktyka w zawodzie mechanika samochodowego
  • wskazana znajomość samochodów osobowych marki Hyundai
  • umiejętności naprawy samochodów dostawczych
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia: operator wózka widłowego i prawo jazdy kat. C

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premię uznaniową i motywacyjną,
  • dodatek stażowy,
  • bony żywieniowe,
  • nagrodę z okazji Dnia Górnika (13-tka),
  • nagrodę jubileuszową,
  • zdobycie doświadczenia oraz rozwój zawodowy,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wczasy nad morzem, kolonie dla dzieci)
  • program emerytalny PPE (składka opłacana w całości przez pracodawcę)

  • Praca Tarnowskie Góry
  • Mechanik Tarnowskie Góry
  • Tarnowskie Góry - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509