Mechanik samochodowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Landi Renzo Polska Sp.zo.o.
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Landi Renzo Polska Sp. z o.o. - Światowy producent i dystrybutor samochodowych instalacji LPG/CNG

Opis stanowiska
  • Diagnoza i naprawa usterek w samochodach
  • Montaż podzespołów i dodatkowych elementów w samochodach
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu.

Wymagania
  • co najmniej dwuletniego doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika samochodowego
  • minimum zawodowego wykształcenia mechanicznego
  • zaangażowania, samodzielności i zadaniowego podejścia do pracy
  • prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy
  • stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Praca Warszawa
  • Rzeczoznawca samochodowy Warszawa
  • Mechanik Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik mechanik okrętowy Warszawa
  • Technik mechanik lotniczy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536