MECHANIK SAMOCHODOWY
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Okopowa 42, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie
MASTER-trans Krzysztof Dwornikowski
23. 3. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Doświadczenie na w/w stanowisku
Prawo jazdy kat.B
Dobra samoorganizacja, dokładność, dbałość o powierzone mienie, staranność, punktualność, chęć do pracy
Obowiązki:
- naprawa i wymiana podzespołów mechanicznych,
- obsługa urządzeń wulkanizacyjnych oraz stanowiska geometrii zawieszenia będzie dodatkowym atutem
Praca glównie przy jednym modelu samochodu dostawczego
po okresie próbnym umowa o pracę na cały etat

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Ostrów Wielkopolski
  • Mechanik Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190