MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
  • Szamotuły
Szamotuły, Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie
29. 1. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- przyjmowanie i przygotowywanie samochodów osobowych do diagnostyki,
- wykonywanie pomiarów i badań diagnostycznych samochodów osobowych oraz lokalizowanie usterek,
- interpretowanie wyników i ocenianie stanu technicznego samochodów osobowych,
- dobieranie zakresu oraz metod naprawy samochodów osobowych,
- wykonywanie demontażu, przeprowadzanie weryfikacji oraz dobieranie części zamiennych do wymiany,
- wymienianie uszkodzonych zespołów i podzespołów samochodów osobowych,
- wykonywanie konserwacji zespołów i podzespołów samochodów osobowych,
- ocenianie jakości wykonywanej naprawy i jej wyceny.

Inne wymagania
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze branżowe

  • Praca Szamotuły
  • Mechanik Szamotuły
  • Szamotuły - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523