MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
  • Kielce
Kielce, Radomska 168, 25-451 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
TOYOTA a LEXUS ROMANOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11. 4. 2024
od 4 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

według potrzeb

Inne wymagania
Zakres obowiązków: Wykonywanie przeglądów samochodów. Wykonywanie kompleksowych napraw. Weryfikacja stanu technicznego pojazdów. Usuwanie usterek i awarii pojazdów mechanicznych. Obsługa urządzeń warsztatowych. Korzystanie z programów KANRI, TechDoc, TOYOTA learn SABA. Montaż dodatkowych akcesoriów samochodowych
Wymagania:Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne. Znajomość mechaniki samochodowej i wiedza w zakresie budowy samochodów
Zaangażowanie w powierzone zadania. Prawo jazdy kategorii B. Znajomość programów diagnostycznych
Pracodawca oferuje: Pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się GRUPIE DILERSKIEJ ROMANOWSKI, będącej liderem na rynkach motoryzacyjnych radomskim, świętokrzyskim i małopolskim. Umowę o pracę na pełen etat. Wynagrodzenie (zasadnicze plus system premiowy) adekwatne do osiąganych wyników. Niezbędne narzędzia pracy. Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
Atrakcyjną ofertę pracowniczą możliwość zakupu lub wynajmu samochodu na preferencyjnych warunkach. Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego. Dodatkowe benefity, m.in. bony świąteczne. Miłą i profesjonalną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

  • Praca Kielce
  • Mechanik Kielce
  • Technik mechanik Kielce
  • Technik mechanik okrętowy Kielce
  • Technik mechanik lotniczy Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749