Mechanik samochodów ciężarowych - Niemcy/Francja/Belgia
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
B8 RECRUITMENT Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Do pracy za granicą poszukujemy doświadczonych Mechaników samochodów ciężarowych.
Do współpracy zapraszamy również brygady! Zobacz co możemy Ci zaoferować ↓
Miejsca pracy:
Francja - Paryż, Lyon lub Metz
Niemcy - Frankfurt, Lahr/Schwarzwald lub Viersen
Belgia - Genk oraz Antwerp
Oferujemy:
● zatrudnienie w oparciu o umowę litewską, z możliwością przejścia na fr/belg/niem;
● wynagrodzenie 2000 - 3800 EURO NETTO miesięcznie;
● pracę w grafiku: pon- pt 7-19, sob 7-16, 4 tygodnie praca / 2 tygodnie odpoczynek;
● zakwaterowanie na koszt pracodawcy (1-2 osoby w pokoju);
● transport do pracy i po na koszt pracodawcy;
● przyjazd do kraju na koszt pracodawcy.
Obowiązki:
● wykonywanie kompleksowych napraw i diagnostyki ciągników siodłowych i przyczep;
● prowadzenie regularnej konserwacji i przeglądów w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania pojazdów;
● rozwiązywanie problemów mechanicznych i wymiana uszkodzonych części w razie potrzeby;
● wykorzystywanie narzędzi i sprzętu diagnostycznego w celu identyfikacji problemów i rozwiązań;
● prowadzenie szczegółowych rejestrów wykonanych prac i użytych części;
● upewnianie się, że wszystkie naprawy i konserwacje są zgodne ze standardami branżowymi i przepisami bezpieczeństwa.
Wymagania
● znajomość j. angielskiego lub rosyjskiego (rozmowa online w j, angielskim);
● doświadczenie w pracy jako mechanik samochodów ciężarowych.
Jeśli jesteś zainteresowany, złóż aplikację lub zadzwoń pod numer 533591777.
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Łódź
  • Mechanik Łódź
  • Technik mechanik Łódź
  • Technik mechanik okrętowy Łódź
  • Technik mechanik lotniczy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648