Mechanik samochodów ciężarowych
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
VIRTUS
31. 5. 2024

VIRTUS Personal GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Nasz zespół negocjuje najlepsze warunki przede wszystkim dla Ciebie!
Ponadto pomagamy w znalezieniu zakwaterowania i we wszelkich innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!
VIRTUS Personal GmbH poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko:
Zakres obowiązków:
• Ustalanie przyczyn usterki i usunięcie jej
• Samodzielność w pracy
• Prawidłowe wykonanych napraw
• Diagnostyka i serwis
• Bieżące naprawy
Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego – na poziomie komunikatywnym
• Prawo jazdy kat. B i własny samochód
• Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
• Potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły
• Doświadczenie z marką IVECO
• Zaangażowanie i chęć do pracy
Oferujemy:
• Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie + diety + dodatki
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Wyposażenie ochronne i ubranie ochronne
• Wsparcie polskojęzycznych Konsultantów

  • Praca Zielona Góra
  • Mechanik Zielona Góra
  • Technik mechanik Zielona Góra
  • Technik mechanik okrętowy Zielona Góra
  • Technik mechanik lotniczy Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055