Mechanik samochodów ciężarowych
  • Leszno, Klonówiec 4A
wielkopolskie, Leszno, Klonówiec 4A, wielkopolskie, Polska
SCANIA POLSKA S.A.
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Scania Polska S.A.

Scania Polska S.A. jest generalnym dystrybutorem i przedstawicielem Scania CV AB, światowego lidera w produkcji pojazdów ciężarowych przeznaczonych dla ciężkiego transportu, autobusów miejskich (również napędzanych etanolem) i turystycznych oraz silników przemysłowych i morskich. W Polsce sieć Scania tworzą: 11 dilerów i 40 autoryzowanych serwisów.

Twój zakres obowiązków

  • naprawa pojazdów ciężarowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe o profilu mechanik samochodowy
  • znajomość mechaniki samochodowej
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane C i E)
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
  • skrupulatność, punktualność oraz odpowiedzialność
  • umiejętność współpracy z Klientami oraz zespołem warsztatu

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy w renomowanej, stabilnej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca wielkopolskie
  • Mechanik wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584