Mechanik samochodów ciężarowych
  • Ruda Śląska, ul. Stalowa 60
śląskie, Ruda Śląska, ul. Stalowa 60, śląskie, Polska
ZODIAK Sp. z o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Serwis samochodów ciężarowych, przeprowadzenie przeglądów okresowych i napraw bieżących,
  • Wymiana lub naprawa uszkodzonych części,
  • Wykonywanie diagnostyki,
  • Naprawy w zakresie mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki i hydrauliki.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, minimum: technik mechanik,
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy, jako mechanik samochodów ciężarowych,
  • Znajomość mechaniki samochodowej, elektroniki oraz układów silnikowych,
  • Umiejętność diagnozowania usterek i samodzielnej naprawy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane: prawo jazdy kat. C, wiedza z zakresu serwisu maszyn budowlanych: ładowarki kołowe, koparki. Ogólna wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń budowlanych.

To oferujemy:

  • Zatrudniona osoba będzie Głównym Mechanikiem samochodów ciężarowych, która samodzielnie i odpowiedzialnie będzie wykonywała i realizowała swoje zadania oraz pomysły.
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która dba o dobre relacje w zespole i partnerskie traktowanie każdego pracownika.
  • Pracę w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole ludzi z pasją.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia.
  • Narzędzia i sprzęt niezbędny do wykonywania obowiązków.
  • Ciekawe i różnorodne projekty.
  • Świetną atmosferę w pracy i wsparcie ze strony zespołu zarządzającego oraz współpracowników.

Godziny pracy: 6:00 – 14:00 (możliwe nadgodziny)

Dni pracy: dni robocze (poniedziałek-piątek)

System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki + nadgodziny

Benefity: Ubezpieczenie na życie, kawa/herbata

  • Praca śląskie
  • Mechanik Oborniki Śląskie
  • Mechanik Ząbkowice Śląskie
  • Mechanik Piekary Śląskie
  • Mechanik Siemianowice Śląskie
  • Mechanik śląskie
  • Mechanik Miasteczko Śląskie
  • Mechanik Stronie Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388