Mechanik samochodów ciężarowych
  • Długołęka
Długołęka, Długołęka, Dolnośląskie, Polska
DREWNEX DREWNO OPAŁOWE
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Mechanik samochodów ciężarowych (8000-11000zł brutto)
Firma Drewnex poszukuje pracownika na stanowisko Mechanik samochodów ciężarowych
Jesteśmy firmą zajmującą się obróbką, handlem drewna i wyrobów z drewna,
Miejsce pracy: Piecowice/k Wrocławia
Wymagania:
- chęci do pracy, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie, samodzielność, dokładność
- posiadanie niezbędnej wiedzy i umiejętności
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziana wiedza z zakresu elektromechaniki pojazdów
- mile widziana wiedza z zakresu hydrauliki siłowej i naprawy dźwigów leśnych
Zakres obowiązków:
- diagnozowanie oraz weryfikacji usterek i naprawy samochodów ciężarowych
- naprawy w zakresie mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki i hydrauliki
- regularne przeglądy techniczne według harmonogramu
- ogólne prace mechaniczne przy flocie aut leśnych
- współpraca ze spawaczami
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na dogodnych warunkach
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
- Praca w miłej atmosferze w systemie jedno lub dwuzmianowym
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Praca Długołęka
  • Mechanik Długołęka
  • Długołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567