Mechanik samochodów ciężarowych
  • Gmina Świerklany
Świerklany, Gmina Świerklany, Silesian Voivodeship, Polska
INTER-CAR SILESIA Sp. z o.o.
10. 6. 2024

Miejsce pracy: Świerklany (pow. rybnicki)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie diagnostyki i obsługi pojazdów ciężarowych,
  • wykonywania napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
  • dokonywanie konserwacji oraz naprawy układów hydraulicznych oraz pneumatycznych,
  • doposażanie pojazdów w akcesoriów,
  • wykonywanie bieżących prac mechanicznych / elektryki samochodowej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • silna motywacja i orientacja na cele i wyniki,
  • dyspozycyjność i czynne prawo jazdy kat. „B”,

Mile widziane

  • czynne prawo jazdy kat. „C”.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się organizacji będącej liderem na rynkach motoryzacyjnych w województwie śląskim,
  • konkurencyjny system wynagrodzeń – podstawa plus premia uzależniona od wyników pracy i osiąganych celów,
  • umowę o pracę, możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • kartę sportową oraz możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • pracę w przyjaznym dynamicznym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy Autoryzowanym Salonem i Serwisem marek Mercedes-Benz i Volvo w strukturze kilku Oddziałów. Będąc firmą z najdłuższym doświadczeniem na Śląsku, od ponad 25 lat zajmujemy się sprzedażą i obsługą posprzedażną samochodów .

Przez wszystkie lata obecności na rynku samochodów, wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze klientów, czego efektem jest rozwój poszczególnych gałęzi naszej działalności (sprzedaż, naprawy oraz ubezpieczenia).

Wizja biznesu, który tworzymy nie poprzestaje na powyższych działaniach. Pragniemy nadal się rozwijać i zbudować unikatową ofertę dla najbardziej wymagających klientów marek premium.

Bardzo cenimy ludzi pracujących z pasją i chęcią rozwoju. Z tego właśnie powodu dbamy o naszych pracowników i współpracowników.

  • Praca Świerklany
  • Mechanik Świerklany
  • Świerklany - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851