Mechanik samochdowy / wulkanizator
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Ard-Mot Mechanika Pojazdowa Artur Dymkowski
17. 4. 2024

Poszukujemy mechanika samochodowego z doświadczeniem i chęcią do pracy, jesteśmy warsztatem samochodowym, który naprawia w większości samochody ciężarowe, ale również i osobowe , mamy swoją wulkanizację, oferujemy pracę w fajnym zespole, każdy otrzymuje swój zestaw narzędzi, pensja stała - do uzgodnienia, wspieramy się na wzajem i uczymy, nie potrzebne nam C.V. prosimy o bezpośredni kontakt pod telefonem (508 280 930). Zapraszamy

Obowiązki

  • naprawa samochodów dostawczych, osobowych
  • pomoc na wulkanizacji

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku tzn. mechanik lub wulkanizator

Oferujemy

  • odpowiednie narzędzia do wykonywania pracy
  • fajny zespól
  • dobre zarobki

  • Praca Warszawa
  • Wulkanizator Warszawa
  • Mechanik Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik mechanik okrętowy Warszawa
  • Technik mechanik lotniczy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246