Mechanik przemysłowy
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
MT Industrietechnik GmbH & Co. KG
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż układów automatyki i złożonych podzespołów w oparciu o rysunki techniczne i listy części

  • Dopasowywanie podzespołów oraz regulacja układów mechanicznych

  • Montaż elementów hydraulicznych i pneumatycznych wraz z rurociągami w oparciu o plany przepływów

  • Testy funkcjonalne zespołów

WYMAGANIA:
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację i rozumienie poleceń w miejscu pracy - WARUNEK KONIECZNY!

  • min. 2- letniego doświadczenia w zawodzie montera podzespołów lub mechanika przemysłowego, mechanika utrzymania ruchu, automatyka
  • punktualności oraz zaangażowania w pracy
  • umiejętności obsługi programów ERP i Microsoft Office

OFERUJEMY:

• Od 18 -19€ brutto- stawka godzinowa na start

• opłacone zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju (WiFi, pełne wyposażenie, kuchnia, etc.)

• 28 € netto dietę kalendarzową dzienną (również za soboty i niedziele!)

• dodatki urlopowe i świateczne

• umowa o pracę na czas nieokreślony i możliwość długotrwałej współpracy

• zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: pełne ubezpieczenie społeczne, płacę w terminie i ustaloną na warunkach niemieckich

• profesjonalny zestaw narzędzi

• ubranie i buty robocze oraz wszystkie akcesoria zapewniające bezpieczeństwo pracy

• wsparcie polskojęzycznego pracownika

• możliwość nadgodzin (zależne od pracodawcy i rodzaju obiektu)

• pomoc przy wypełnianiu wniosku na zasiłek na dzieci Kindergeld

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 407
18 648