Mechanik Produkcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Rawlplug S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Dbamy o Ciebie, dlatego u nas:

  • Masz umowę o pracę.
  • Masz pewność zatrudnienia.
  • Masz komfort pracy.
  • Masz opiekę medyczną.
  • Bawisz się na imprezach integracyjnych.
  • Jesteś doceniany.
  • Dostajesz premie za wyniki.
  • Masz dofinansowany urlop.
  • Otrzymujesz upominki świąteczne.
  • Jesteś nagradzany za dobre pomysły.
  • Masz do dyspozycji przestronną jadalnię.
  • Przebierasz się w wygodnej szatni.

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w dynamicznym środowisku gwarantującą ciekawe wyzwania;
  • stanowisko o dużym zakresie samodzielności;
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy;
  • przyjazną atmosferę;
  • dofinansowanie do posiłków, opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Obowiązki

  • przezbrajanie i wymiana form wtryskowych zgodnie z planem produkcyjnym;
  • monitorowanie i korygowanie parametrów procesu;
  • uruchamianie maszyn wtryskowych;
  • rozwiązywanie problemów technicznych;
  • usuwanie drobnych awarii maszyn, urządzeń oraz wyposażenia działu produkcji,
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn, form wtryskowych i urządzeń zgodnie z przygotowanym harmonogramem;
  • bieżąca kontrola stanu technicznego, maszyn i urządzeń;
  • samodzielne diagnozowanie usterek i ustalanie ich przyczyn;
  • zgłaszanie większych usterek do Działu Utrzymania Ruchu;
  • dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń;
  • aktywny udział we wdrażaniu działań usprawniających.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (mile widziane kierunkowe);
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych jako Ustawiacz, Narzędziowiec, Technik/Mechanik Utrzymania Ruchu;
  • umiejętność czytania schematów technicznych;
  • umiejętność przyswajania wiedzy i dzielenia się wiedzą, pracy zespołowej, dobrej komunikacji;
  • odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności;
  • dążenie do realizacji celów i konsekwencja w działaniu;
  • innowacyjność i otwartość na zmiany.

  • Praca Wrocław
  • Mechanik Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Technik mechanik okrętowy Wrocław
  • Technik mechanik lotniczy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584