Mechanik pracownik produkcji/serwisu
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, Mazowieckie, Polska
Coffee Service Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
Montaż, uruchomienie i serwis maszyn (automaty pakujące, mieszarki, dozowniki, zgrzewarki itp.)
Miejsce pracy: Sokołów (okolice Janek koło Warszawy)
Ewentualnie praca wyjazdowa w Polsce i za granicą
Nasze wymagania: Znajomość zagadnień mechaniki ewentualnie automatyki lub elektryki
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Prawo jazdy kat. B
Mile widziane TIG
Mile widziane uprawnienia do 1kV
Oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
po okresie próbnym (1 miesiąc) umowę o pracę na pełny etat
Dodatkowy pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wyjazdy integracyjne

  • Praca Raszyn
  • Pracownik produkcji Raszyn
  • Mechanik Raszyn
  • Pracownik biurowy Raszyn
  • Pracownik fizyczny Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055