Mechanik/pomocnik mechanika → Zwiastowice k.Opola
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Sedulus Sp. z o.o.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • naprawa maszyn rolniczych (ciągniki, kombajny, sieczkarnie itd.),
  • demontaż i montaż części,
  • diagnostyka i usuwanie usterek,
  • bieżąca konserwacja i przegląd,
  • praca w Zwiastowicach (48-250)

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w pracy jako mechanik
  • wiedza z zakresu mechaniki maszyn rolniczych,
  • mile widziana znajomość budowy maszyn: Claas, John Deere, Fendt, Krone,
  • samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B, (mile widziane T)

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w polskiej firmie (nie przez Agencję!)
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość negocjacji)
  • możliwość rozwoju, uczestnictwa w szkoleniach,
  • firma pomaga w znalezieniu zakwaterowania.

  • Praca Opole
  • Mechanik Opole Lubelskie
  • Mechanik Opole
  • Technik mechanik Opole
  • Technik mechanik lotniczy Opole
  • Technik mechanik okrętowy Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521