MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH
  • Katowice
Katowice, Obrońców Westerplatte 89, 40-335 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
KATOWICKIE WODOCIĄGI SPÓŁKA AKCYJNA
11. 4. 2024
od 4 300 do 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- Zakres obowiązków:
1. Diagnostyka i naprawa pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych,
2. Wulkanizacja,
3. Drobne naprawy elektryczne w pojazdach.
- Pracodawca oferuje:
1. Stabilność zatrudnienia,
2. Pakiet socjalny,
3. Możliwość podnoszenia kwalifikacji - skierowanie na kurs.
- Miejsce pracy: Katowickie Wodociągi S.A. (ul. Obrońców Westerplatte 89, 40-335 Katowice) - Praca w hali napraw + doraźne wyjazdy do awarii pojazdów w terenie.
- Godziny pracy: 7:00-15:00.

Inne wymagania
Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe na kierunku mechanik samochodowy. Mile widziany ukończony kurs na stanowisko mechanik samochodowy. Mile widziane doświadczenie zawodowe na mechanika samochodowego lub podobnym. Mile widziane doświadczenie w naprawach sprzętu budowlanego i pojazdów specjalistycznych do czyszczenia kanalizacji. Wymagane prawo jazdy kat. B lub wyższe. Wymagana umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów związanych z wykonywaną pracą. Wymagany brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanik samochodowy

  • Praca Katowice
  • Mechanik Katowice
  • Technik mechanik Katowice
  • Technik mechanik okrętowy Katowice
  • Technik mechanik lotniczy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315