Mechanik pojazdów rolniczych i budowlanych z doświadczeniem,
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, Mazowieckie, Polska
firma
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Niemiecka firma szuka pracownika na stanowisko:
Mechanik pojazdów rolniczych i budowlanych
Miejsce pracy: Niemcy, Finowfurt i okolice w promieniu 150 km.
Stawka godzinowa: w zależności od kwalifikacji,
Zadania:
• Naprawa i konserwacja maszyn budowlanych, typu ładowarki kołowe, koparki gąsienicowe, koparki mobilne,
• Sprawdzanie podzespołów pod kątem działania i zużycia,
• Diagnoza błędów i usterek,
• Eliminacja usterek w układach mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych,
• Wyposażenie maszyn budowlanych w dodatkowy osprzęt.
Gwarantujemy niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, średnio 40 – 45 h pracy w tygodniu, pracę od poniedziałku do piątku, zakwaterowanie (płatne 300 €/ miesięcznie).
Wymagamy wykształcenia zawodowego jako mechanik w zakresie technologii maszyn rolniczych i budowlanych lub kwalifikacji o podobnym charakterze w zakresie pojazdów samochodowych, budowy maszyn i mechaniki, doświadczenia zawodowego w zakresie konserwacji maszyn i osprzętu budowlanego.

  • Praca Ostrołęka
  • Mechanik Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246