Mechanik pojazdów ciężarowych oraz autokarów
  • Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie, Polska
Oskar Group
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
- Pomoc w utrzymaniu technicznym całej floty na miejscu (baza w Rumianku)
- Podstawowe naprawy ciągników siodłowych, naczep, autokarów
- Dbanie o prawidłową eksploatację aut
- Weryfikacja poprawnego działania telematyki w autach
Nasze wymagania:
- Doświadczenie na takim samym stanowisku
- Umiejętności techniczne
- Znajomość elektromechaniki pojazdów
- Rzetelność i uczciwość
Mile widziane:
Prawo jazdy kat. C+E
Co oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie B2B lub umowy o pracę
- Pakiet benefitów: Multisport, Catering Premium, prywatna opieka medyczna, zniżki na wyjazdy turystyczne, bilety na mecze i inne.
- Miejsce wykonywania pracy: ul. Poznańska 23, Rumianek
Nasza historia jest naprawdę zdumiewająca! W 1998r. wystartowaliśmy jako małe Biuro Podróży Oskar - cel nam przyświecał jeden: budżetowe, #autokarowe #wycieczki, dla każdego! Tego się trzymamy do dziś! Specjalizujemy się w wyjazdach turystycznych (Biuro Podróży OSKAR Sp. z o.o.) przejazdach liniowych( Flix) oraz wynajmie autokarów klasy premium! Jesteśmy partnerem KKS Lech Poznań S.A. Lechici przemierzają Europę naszym autokarem!
Ale to nie wszystko! Od ponad trzech lat specjalizujemy się w transporcie ciężkim! Lauvjah Spedycja Sp. z o.o. to specjalista w branży #TSL. W ten krótki, ale intensywny dla nas czas zbudowaliśmy wspaniałe zespoły! W 1998r. zaczynaliśmy od kilku autokarów, w 2020r. od kilku zestawów ciężarowych!
Dziś jesteśmy liderami! Oskar Group w liczbach:
170. pracowników biurowych
500. kierowców;
320. nowoczesnych zestawów ciężarowych
40. autokarów!
Niezliczone prestiżowe nagrody i wyróżnienia! Na tym nie mówimy stop! W tamtym roku, jako Biuro Podróży rozpoczęliśmy współpracę z największymi touroperatorami! Dlatego już dziś, z Oskarem - możesz dotrzeć do najdzikszych zakątków świata.
Wewnętrznie nazywamy się Grupą, bo wierzymy, że w niej siła! Poszukujesz swojego miejsca na rynku pracy, jesteś specjalistą? Zapraszamy! Nie chadzamy utartymi szlakami, sami je tworzymy! Zajrzyj do nas: https://oskargroup.com.pl/

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Mechanik Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055