MECHANIK POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH I NACZEP
  • Bystra-Sidzina
Bystra-Sidzina, 34-235 Bystra Podhalańska 813, powiat: suski, woj: małopolskie
TARTAK-GAŁKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWEDZIALNOŚCIĄ
23. 3. 2024
od 60 do 70 PLN/godz (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków :
- diagnozowanie i naprawa pojazdów ciężarowych oraz naczep - sprawdzanie stanu technicznego poszczególnych podzespołów i układów pojazdów ciężarowych - obsługa narzędzi i elektronarzędzi warsztatowych - dbanie o porządek na stanowisku pracy - wykonywanie pomiarów diagnostycznych - przyjmowanie pojazdów ciężarowych do naprawy i uzupełnianie bieżącej dokumentacji - sprawdzanie, czy wykonana naprawa okazała się skuteczna - naprawa i konserwacja pojazdów ciężarowych - wyjazdy na awarie do pojazdów firmowych

Inne wymagania
Umiejętności: sprawdzanie stanu technicznego poszczególnych podzespołów i układów pojazdów ciężarowych, obsługa narzędzi i elektronarzędzi warsztatowych.
Mile widziane doświadczenie zawodowe.
Możliwość zapewnienia pracownikowi zakwaterowania: KOSZTY PONOSI PRACOWNIK

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką godzinową

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Bystra-Sidzina
  • Mechanik Bystra-Sidzina
  • Bystra-Sidzina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190