MECHANIK POCIĄGÓW/ MONTER - bez znajomości j. niemieckiego
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
ZAV Draber GmbH
17. 8. 2024

Dla naszego klienta z okolic Magdeburg (Niemcy) poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MECHANIK POCIĄGÓW/ MONTER
Zakres obowiązków:
- montaż hamulców w pociągach
- wykonywanie prac według planów pneumatycznych i pneumatycznych systemów rurowych
- sprawdzanie jakości wykonanej pracy
*Praca jest długo terminowa tylko na dziale hamulcowym pociągów
Wymagania:
- mile widziana znajomość j. niemieckiego
-aktualny certyfikat spawalniczy (warunek konieczny)
-prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)
-doświadczenie zawodowe min. 3 lata
Oferujemy:
-wynagrodzenie 16 € brutto/h + 10,20 € netto diety za każdy przepracowany dzień
-umowę o pracę na warunkach niemieckich
-bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do kuchni i internetu (pokoje w pensjonatach)
-możliwość zrobienia płatnych nadgodzin Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail : @
Firma ZAV Draber GmbH z siedzibą w Erfurcie działa od 1997 roku. Swoje powodzenie na rynku pracy zawdzięcza swojej elastyczności, kompetencji oraz rzetelności całego zespołu. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam rozwijać swoje umiejętności. Dajemy szansę i możliwości wszystkim kandydatom, którzy chcą poznać niemiecki rynek pracy. Czekamy właśnie na Ciebie, aplikuj już dziś!

  • Praca Katowice
  • Mechanik Katowice
  • Monter Katowice
  • Technik mechanik Katowice
  • Technik mechanik okrętowy Katowice
  • Technik mechanik lotniczy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544