Mechanik (operator maszyn)
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Biogened S.A.
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń,
  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/mechanicznych maszyn i urządzeń,
  • Wykonywanie prac naprawczych i remontowych,
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkujących dermokosmetyki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (min. 4 lata)
  • Znajomość układów i schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Znajomość czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00, 13:45-21:45)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość maszyn rozlewniczych i pakujących,
  • Uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na umowę o pracę,
  • Niezbędne szkolenia,
  • Wolne weekendy (istnieje możliwość pracy dodatkowej w niektóre soboty dla chętnych),
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet sportowo-rekreacyjny,
  • Bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników,
  • Możliwość zakupu naszych kosmetyków w sklepiku firmowym,
  • Każdego dnia pyszne polskie jabłka,
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole,
  • 3 imprezy integracyjne w roku: dzień dziecka, urodziny Dermedic, wigilia firmowa,
  • Nielimitowana pomoc psychologiczna,

  • Praca Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Operator Łódź
  • Mechanik Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Technik mechanik Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Technik mechanik okrętowy Łódź
  • Technik mechanik lotniczy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563