Mechanik nastawiacz maszyn
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Novita S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
 realizacja remontów maszyn i urządzeń,
 konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń,
 wykonywanie przeglądów prewencyjnych,
 prace warsztatowe oraz na zajezdni wózków.
Wymagania:
 wykształcenie co najmniej zawodowe lub średnie o profilu mechanicznym,
 chęć zdobywania nowych doświadczeń,
 brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
 samodzielność i komunikatywność,
 gotowość do pracy w systemie zmianowym obejmującym soboty i niedziele.
Oferujemy:
 praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 premie miesięczne oraz dodatki,
 bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),
 ubezpieczenie grupowe PZU oraz prywatna opieka medyczna,
 bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
 wyjazdy integracyjne,
 możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia,
 możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
 parking dla rowerów,
 płacę w zakresie 4 800 zł – 6 000 zł w zależności od umiejętności i doświadczenia.

  • Praca Zielona Góra
  • Mechanik Zielona Góra
  • Operator maszyn Zielona Góra
  • Technik mechanik Zielona Góra
  • Operator maszyn budowlanych Zielona Góra
  • Technik mechanik okrętowy Zielona Góra
  • Technik mechanik lotniczy Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055