Mechanik na Wydziale Produkcyjnym
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Silesian Voivodeship, Polska
Hutchinson
15. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów do pracy w fabryce w Żywcu (Zakład numer 1 Hutchinson) na stanowisku :

Główne zadania na stanowisku:

  • Ustawianie maszyn na wydziale produkcyjnym
  • Konserwacja I stopnia maszyn i urządzeń
  • Usuwanie drobnych awarii na wydziale produkcyjnym

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie-mile widziany profil techniczny
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu przydzielonych zadań
  • Odpowiedzialna postawa (przestrzeganie zasad BHP, sumienne wywiązywanie się z obowiązków)
  • Dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Pracę w systemie tygodniowym 3-zmianowym
  • Umowę o pracę bezpośrednio z Hutchinson Poland Sp. z o.o.
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w ciekawym międzynarodowym środowisku
  • Dofinansowanie kosztów transportu
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Praca Żywiec
  • Mechanik Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749