Mechanik na dziale utrzymania ruchu
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
25. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie stanu technicznego mechanicznych elementów i podzespołów maszyn produkcyjnych;
  • Usuwanie awarii mechanicznych dla zapewnienia ciągłość produkcji i raportowanie ich usunięcia zgodnie z wymaganiami;
  • Wykonywanie diagnostyki, przeglądów prewencyjnych na terenie całego zakładu;
  • Udział w projektach wdrażania nowych modernizacjach linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym, ślusarskim lub podobnym;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata;
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki;
  • Umiejętność czytania schematów pneumatycznych, hydraulicznych i dokumentacji technicznej;

Mile widziane:

  • Uprawnienia mile widziane na: wózek widłowy, podest ruchomy, suwnice, SEP E1.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia);
  • pracę w systemie zmianowym;
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Mechanik Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941