Mechanik/monter (sprzęt ciężki) 14-15€ brutto/h Veldhoven, Holandia
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
LINK2WORK Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

  • diagnozowanie i naprawa usterek
  • montaż dźwigów montowanych na ciężarówkach, ładowarek otwartych, hakowych oraz wywrotek zgodnie z rysunkami technicznymi
  • wykonywanie zadań z zakresu różnych dziedzin inżynierii, w tym hydrauliki, elektryki i spawania

Oferujemy

  • umowę o pracę na holenderskich warunkach
  • wynagrodzenie 14-15€ brutto/h
  • tygodniowy system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • mieszkanie płatne 122,50€/tydzień
  • ubezpieczenie płatne 35,50€/tydzień
  • 25 dni urlopu
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • szybki proces rekrutacji

Wymagania

  • doświadczenie jako mechanik/monter sprzętu ciężkiego
  • znajomość z zakresu hydrauliki, elektryki i spawania
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • samodzielność
  • chęć rozwoju
  • prawo jazdy kat. B

  • Praca Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584