Mechanik/Monter Przemysłowy
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Epcido Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres prac:

  • praca przy projektach instalacyjnych w całej Europie
  • budowanie konstrukcji mechanicznych
  • montaż mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych
  • montaż systemów przenośnikowych
  • montaż rur i koryt kablowych

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • dobra znajomość konstrukcji maszyn
  • doświadczenie w zakresie inżynierii mechanicznej
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentów
  • preferowane doświadczenie w środowisku przemysłowym
  • dyspozycyjność do jak najszybszego podjęcia zatrudnienia/współpracy
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, skrupulatność i zaangażowanie

Mile widziane:

  • umiejętność spawania
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy za granicą

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i doświadczeniu
  • bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni i internetu
  • organizację i pokrycie kosztów transportu
  • odzież roboczą oraz wysokiej klasy narzędzia
  • korzystny system rotacyjny – 4/5 tygodni pracy na tydzień wolnego
  • gwarantowane godziny pracy (48-60h tygodniowo)
  • stabilność zatrudnienia, zapewnienie ciągłości zleceń
  • przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów
  • możliwość udziału w ciekawych i różnorodnych projektach zagranicznych
  • bezpłatne kursy i szkolenia branżowe umożliwiające podnoszenie kompetencji zawodowych
  • stałe wsparcie polskojęzycznego brygadzisty oraz pracowników administracyjnych

  • Praca opolskie
  • Monter opolskie
  • Monter Strzelce Opolskie
  • Mechanik opolskie
  • Mechanik Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690