Mechanik/monter przemysłowy
  • Wisła
Wisła, Wisła, śląskie, Polska
Epcido Sp. z o.o.
20. 12. 2023
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż mechaniczny maszyn, sortowników, linii transportowych i produkcyjnych;

  • Montaż systemów przenośnikowych;

  • Praca przy projektach instalacyjnych w całej Europie i na świecie;

  • Budowanie konstrukcji mechanicznych;

  • Montaż rur i koryt kablowych;

WYMAGANIA:
  • Dobra znajomość konstrukcji maszyn;

  • Doświadczenie w pracy z elektronarzędziami;

  • Umiejętności w zakresie inżynierii mechanicznej;

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentów;

  • Preferowane doświadczenie w środowisku przemysłowym;

  • Gotowość do jak najszybszego podjęcia zatrudnienia/współpracy;

  • Samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność i zaangażowanie;

    Mile widziane

    • Umiejętność spawania;

    • Uprawnienia na wózki widłowe, podesty ruchome;

    • Prawo jazdy kat. B;

    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

    • Doświadczenie w pracy za granicą;

OFERUJEMY:
  • Mozliwość wspołpracy na podstawie umowa zlecenie, kontrakt b2b;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia;

  • Współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej, polskiej umowy o pracę lub umowy zlecenie;

  • Bezpłatne zakwaterowanie w dogodnych warunkach;

  • Zapewnione pokrycie kosztów transportu;

  • Ustalony grafik pracy (4-5 tyg. pracy na 1 tydzień urlopu - elastyczność);

  • Gwarantowane godziny pracy (48-60h tygodniowo);

  • Stabilność zatrudnienia, ciągłość zleceń;

  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży;

  • Praca Wisła
  • Wisła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862