Mechanik - Monter maszyn przemysłowych
  • Tczew
Tczew, Tczew, pomorskie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Montaż, demontaż oraz serwisowanie maszyn przemysłowych.
  • Wykonywanie przeglądów technicznych oraz diagnozowanie usterek.
  • Współpracę z zespołem inżynierów w celu optymalizacji pracy maszyn.
  • Dbałość o stan techniczny maszyn oraz ich konserwację.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane w kierunku mechanicznym.
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy jako mechanik lub monter maszyn przemysłowych.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz dokumentacji technicznej.
  • Znajomość podstawowych narzędzi i metod obróbki mechanicznej.
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacja pracy.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji.
  • Praca w systemie 1-zmianowym.
  • 3 tygodniowe szkolenie we Włoszech.
  • Praca w dynamicznym zespole przy realizacji międzynarodowych projektów.

  • Praca Tczew
  • Monter Tczew
  • Mechanik Tczew
  • Operator maszyn Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116