Mechanik / Montażysta Maszyn
  • Wielka Wieś
Wielka Wieś, Wielka Wieś, małopolskie, Polska
Bamet
9. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Montaż maszyn i urządzeń nowych zgodnie ze specyfikacją
  • Demontaż, montaż maszyn i urządzeń do remontu
  • Naprawy maszyn i urządzeń
  • Prace ślusarskie - wiercenie, gwintowanie gratowanie
  • Relokacja maszyn za pomocą urządzeń transportu bliskiego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie budowy złożonych i urządzeń umożliwiające samodzielną pracę w trakcie ich montażu, remontu i serwisu
  • Znajomość metod obróbki ślusarskiej
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dyspozycyjność
  • Operatywność i zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Podstawowe umiejętności frezowania, toczenia oraz spawania metodą TIG

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą, pełna wyzwań pracę w zespole specjalistów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Benefit MultiSport
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Praca Wielka Wieś
  • Mechanik Wielka Wieś
  • Operator maszyn Wielka Wieś
  • Wielka Wieś - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238