Mechanik/Młodszy mechanik (m/k)
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, mazowieckie, Polska
Trenkwalder
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • naprawa pojazdów ciężarowych,
  • diagnostyka pojazdów ciężarowych,
  • wykonywanie przeglądów.

Wymagania:
  • doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych, ciągników i naczep,
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E),
  • sumienność, dokładność, obowiązkowość,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie napraw i diagnostyki układów pneumatycznych (KNORR, WABCO, HALDEX),
  • mile widziane umiejętności obsługi i diagnostyki agregatów chłodniczych,
  • mile widziana znajomość urządzeń chłodniczych w transporcie.

Oferujemy:
  • pracę w najwyższych standardach w autoryzowanym serwisie renomowanego producenta pojazdów Schmitz Cargobull AG o silnej i stabilnej pozycji na rynku,
  • pracę pod opieką doświadczonych fachowców - pasjonatów w branży z gwarancją profesjonalnego systemu wdrożenia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio z firmą naszego Klienta,
  • pracę u lidera marki premium gwarantującego rozwój zawodowy,
  • solidne rynkowe wynagrodzenie (podstawa plus przejrzysty system premiowy),
  • stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe z możliwością rozwoju i awansu,
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni warsztatowej wyposażonej kompleksowo w narzędzia najwyższej klasy,
  • możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań,
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • świadczenia ZFŚS oraz dostęp do atrakcyjnych pakietów sportowych,
  • system płatnych poleceń pracowniczych,
  • strzeżony parking pracowniczy.
  • pracę w systemie 2-zmianowym.

Nie czekaj! Wyślij CV już dziś - czekamy na Ciebie! :)
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Siedlce
  • Mechanik Siedlce
  • Technik mechanik Siedlce
  • Technik mechanik okrętowy Siedlce
  • Technik mechanik lotniczy Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544